Юридичний супровід

Запорука успішного бізнесу – відповідність діяльності підприємства чинному законодавству України та нормам міжнародного права. Для забезпечення ефективності та безпечності роботи у правовому полі необхідний кваліфікований юридичний супровід.

Коли це потрібно?

Особливо юридичний супровід актуальний для компаній, чия діяльність пов’язана з великою кількістю правових операцій, а для підприємств, чия діяльність має кілька різноспрямованих спеціалізацій. Молодим компаніям, які тільки починають прокладати шлях до успіху, юридичний супровід також потрібен як спосіб побудови міцного «юридичного фундаменту», на якому і ґрунтуватиметься подальша діяльність.

До кого звернутись?

Слід відзначити, що не кожен підприємець має змогу тримати у штаті юриста, тим більше – кілька юристів, адже один спеціаліст не може бути найкращим одночасно в усіх напрямках юриспруденції. Тому логічним рішенням стає звернення до правових компаній, які надають послуги юридичного супроводу. Найкращою репутацією користується правозахисна група «Унікол», яка посідає найвищі позиції у національному рейтингу.

Переваги співпраці

Звертаючись до юристів «Унікол», підприємець, по-перше, може не сумніватися у кваліфікації спеціалістів, які здійснюватимуть юридичний супровід. Штат працівників компанії складається з фахівців вузької спеціалізації усіх напрямків. По-друге, співпраця із сторонніми юристами дає можливість оцінити діяльність підприємства замовника об’єктивно, подивитись на неї «свіжим поглядом» та виявити всі ризики та наслідки від укладання тих чи інших угод. По-третє, звернення до професіоналів – це економія коштів, адже співпраця з правозахисною компанією обходиться дешевше, ніж утримання власного штату юристів, кваліфікацію яких ще доведеться перевірити.

Послуги компанії «Унікол»

Юристи «Унікол» здійснюють юридичний супровід договорів, складаючи нові документи і надалі слідкуючи за виконанням зазначених в них умов або перевіряючі договірні проекти, надані замовником, на відповідність їх до чинного законодавства та інтересів компанії клієнта. Також правозахисна група «Унікол» надає послуги представництва інтересів замовника на ділових переговорах, перед фізичними особами та в різних органах – судових, правозахисних, державної влади, податкової служби тощо. Для клієнтів, які прагнуть розширити свої знання у правовому полі, ми надаємо консультації з чинного законодавства.